Ceník

 

Objednejte si mé služby na telefonním čísle

 +420 607 741 871
 

Programy leštění a ochrany laku 

Základ

Důkladné ruční mytí, hloubkové čištění laku, jednostupňové leštění laku (odstraní až 70% poškození), aplikace detaileru (ochrana na cca. 8 týdnů), impregnace pneumatik a plastů. 

5 000 Kč

AŽ 

7 000 Kč

Střed

Důkladné ruční mytí, hloubkové čištění laku, dvoustupňové leštění laku (odstraní až 90% poškození), aplikace syntetického vosku (ochrana na 6 měsíců), aplikace tekutých stěračů,  impregnace pneumatik a plastů. 

7 000 Kč

 AŽ 

10 000 KČ

Top

Důkladné ruční mytí, hloubkové čištění laku, až třístupňové leštění laku (odstraní až 98% poškození), aplikace keramického povlaku (ochrana na cca 3 roky), aplikace tekutých stěračů, impregnace pneumatik a plastů, aplikace keramických povlaků na kola, skla, plasty a další materiály.

10 000 Kč 

AŽ 

25 000 Kč

Ceník mytí a čištění exteriéru/interiéru

Hloubkové čištění interiéru - suché čištění 

Vyluxování sedaček, koberce, kufru a dalších vnitřních prostor, odstranění chlupů po mazlíčcích, hloubkové vyčištění plastů + impregnace s matným efektem, vyleštění skel a zrcátek.

1 400 Kč

Hloubkové čištění interiéru - mokré čištění

Vyluxování, vytepování sedaček, koberce, kufru a dalších vnitřních prostor, odstranění chlupů po mazlíčcích, hloubkové vyčištění plastů + impregnace s matným efektem, vyleštění skel a zrcátek.

1 500 Kč 

AŽ 

2 500 Kč

Hloubkové čištění interiéru - kožený interiér

Vyluxování, vytepování sedaček, koberce, kufru a dalších vnitřních prostor, odstranění chlupů po mazlíčcích, hloubkové vyčistění kůže + impregnace kůže, hloubkové vyčištění plastů + impregnace s matným efektem, vyleštění skel a zrcátek.

2 000 Kč 

AŽ 

4 500 Kč

Ruční mytí

Důkladné a šetrné ruční mytí laku, kol, skel. Vysušení pomocí speciálního fukaru a vysokogramážního ručníku. Základ pro všechny další služby. 

800 Kč 

AŽ 

1 200 Kč

Vyluxování interiéru

Vyluxování interiéru suchou cestou.                                                                                   

200 Kč 

AŽ 

400 Kč

Tepování interiéru

Tepování celého interiéru mokrou cestou za použití speciálního (šetrného) čističe.

Cena dle domluvy 

podle velikosti znečištění

Tekuté stěrače

Aplikace tekutých stěračů, které zlepšují výhled z vozidla, šetří gumičky na stěračích, pomáhají v čištění okna a v zimě se ošetřených oknech méně vytváří námraza. 

600 Kč

Silně znečištěný interiér 

+20% více dle domluvy