Nabídka služeb

 

Proč využít naše služby?

Nápad otevřít si detailingové studio vznikl již pár let zpět a v roce 2022 jsem si tento sen splnil a otevřel detailingové studio v Ostrožské Lhotě.

Detailingu jsem se věnoval již delší dobu, nicméně jsem se chtěl posunout na další úroveň, a proto jsem absolvoval kurz STROJNÍHO LEŠTĚNÍ A OCHRANY LAKU, který jsem úspěšně dokončil obdržením certifikátu. 

Netrvalo dlouho a termíny se začaly rychle plnit, proto jsem se rozhodl rozšířit tým o kolegu Filipa, Vítka a Iva, které jsem naučil vše co umím. Takto nám rukama prošlo přes 300 aut a věřím, že všichni zákazníci byli a jsou spokojení. Na začátku roku 2024 jsme se přestěhovali do nového areálu v Uherském Brodě.

Naše motto není ze zákazníka vytáhnout peníze, ale vytvořit si vztah, který bude trvat dlouhou dobu. :)

Aktuálně jsme hrdými certifikovanými partnery značky Koch-Chemie.

Ke každému automobilu se chováme jako k vlastnímu

Milujeme auta! 
O autech se můžeme bavit klidně celý den

Prověřená kosmetika

 Používáme kvalitní, šetrnou kosmetiku a nejlepší nástroje

Detailingové studio je náš sen a dbáme i na ty nejmenší detaily


Naše služby:

Leštění laku

Mytí a dekontaminace

Vaše auto důkladně a šetrně ručně umyju pH neutrální kosmetikou. Kola a lak chemicky/mechanicky dekontaminuji, vysuším a připravím k leštění.

Strojní leštění

Pomocí leštiček udělám z vašeho auta zrcadlo za kterým se každý otočí! Odstraním až 98% povrchových škrábanců a dalších poškození (hologramy, stopy, vlásečnice at.)

Aplikace ochrany laku

Po vyleštění je potřeba lak ochránit.  Podle vybraného balíčku nanesu buď detailer, syntetický vosk, nebo keramickou ochranu.

Hloubkové čištění interiéru vozidla

Luxování a tepování

Vaše auto důkladně vyluxuji včetně kufru. Vytepuji všechny koberečky, podlahu a textilní sedačky. Zbavím vás flekatých sedaček a chlupů od mazlíčků.

Hloubkové čištění

Hloubkovým čištěním odstraním nečistoty, prach a mastnotu. Kožené sedačky a čalounění důkladně vyčistím a naimpregnuji přípravky značky Colourlock. Vyčistím a vyleštím okna a zrcátka.

Aplikace ochrany

Na vyčištěné plasty, palubní desku a další  interiérové komponenty, aplikuji ochrannou impregnaci s matným efektem, která prodlužuje živostnost a hlavně vrací plastům jejich původní vzhled. 

Profesionální mytí a vyčištění

Mytí vozidla a kol

Vaše auto důkladně a šetrně ručně umyju, včetně podběhů a rámů dveří, odstraním hmyz. Dekontaminuji a ošetřím kola. 

Profesionální vyčištění interiéru

Po domluvě vyluxuji/vytepuji koberečky, sedačky, podlahu a kufr vozidla. Profesionálně vyčistím a ochráním plasty, palubní desku a další komponenty. Vyčistím a vyleštím okna a zrcátka.

Finální "touch"

Na závěr se můžete rozhodnout, zda vozidlo chcete ochránit detailerem, nebo na okna nanést tekuté stěrače.